شخصیت تن تن (Tintin) در کشور ما تقریباً شناخته شده است و داستان های او جزو معدود کتاب های کمیکی هستند که مورد توجه قرار گرفتند. بازی های متعددی هم از روی این شخصیت جوان ساخته شدند که کم و بیش قابل توجه بودند، اما به تازگی هالیوود دوباره به سراغ شخصیتی رفته که آقای جورجس رمی (Georges Remi) آن را خلق کرد. تن تن، خبرنگار جوانی است که ماجراهای مختلف همه در انتظار او هستند. تن تن قرار است با کمک پیتر جکسون (Peter Jackson) و استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) راهی پرده نقره ای سینما شود و با کمک همین اشخاص معروف هم، راهی دنیای بازی های کامپیوتری خواهد شد.

ارتباط خوبی که Ubisoft با هالیوود دارد، باعث شده تا با همکاری جکسون و اسپیلبرگ این بازی ساخته شود. بازی ای با ظاهری کارتونی، قسمت هایی به حالت اول-شخص، بخش های مخفی کاری و قسمت های دیگر که نظر هر بازیکنی را به سمت خودش جلب می کند. به نظر، کاری که Ubisoft با این عنوان انجام داده، بیش از الگوبرداری از فیلم بوده، چرا که قسمت های به نمایش درآمده از آن، چیزی فراتر از یک بازی دم دستی بود که از روی فیلم ساخته شده است. خیلی ها با دیدن نمایش های اولیه بازی غافلگیر شدند. این عنوان از طراحی های 3D در محیطی 2D استفاده می کند. طرح های هنری بازی تصاویر 3D هستند که این عنوان را به کارتون های ساخته شده از روی تن تن شبیه کرده اند.

این حالت بیشتر در زمانی هیجان انگیزتر می شود که تن تن را در قسمت های پلتفرمر بازی هدایت می کنید. تن تن شخصیت بزن بهادری دارد، اما این روند کلی بازی را تشکیل نمی دهد. همانند آن چیزی که در کتاب های این شخصیت دیدیم، دشمنان را باید با تفکر از سر راه برداشت. باید حرکت آن ها را زیر نظر بگیرید و از پشت آن ها را غافلگیر کنید. به صورت مخفیانه حرکت کنید و یا از اشیاء مختلف برای از بین بردن آن ها استفاده کنید. یکی از مراحل بازی، قسمتی است که بازیکنان در کشتی Karaboudjan رخ می دهد. تن تن در این کشتی وارد درگیری بزرگی می شود و باید خود را از آنجا نجات دهد. در اینجا می توانید با استفاده از اشیاء مختلفی که در محیط بازی قرار گرفته اند، دشمن را از بین ببرید.

می توانید اشیاء را برداشته و با هدف گیری آن را به سمت دشمن پرتاب کنید. گیم پلی بازی بسیار متنوع طراحی شده، اما نکته مهم اینجاست که همه قسمت های این عنوان نسبت به کتاب های آن وفادار مانده اند. در یکی از Boss Fightهای بازی که آلان (Allan) نام دارد، با یکی دیگر از شخصیت های دنیای تن تن، یعنی کاپیتان هادوک (Captain Haddock) روبرو خواهید شد. در این مبارزه باید آلان را سرگرم کنید و به او حقه بزنید تا او به صورت اشتباه بسته هایی از مواد منفجره را منفجر کند. این کار را در حالی باید انجام دهید که هم باید از دست او فرار کنید و هم به محیط اطراف دقت داشته باشید. در اولین نگاه این بازی، متوجه این موضوع خواهید شد که همه چیز به نسبت خوبی در بازی قرار گرفته اند.

مراحل بازی اکثراً دارای معماهای خاصی هستند. خشونت بازی به صورت کارتونی طراحی شده و به همین دلیل هیجان خاصی به بازی بخشیده است. همچنین توجه به منابع اصلی بازی حرف اول را می زند. طراحی انیمیشن های شخصیت های بازی با توجه به آن چیزی که در کتاب ها به چشم می خورد، در بازی دیده می شوند. همه شخصیت های بازی حتی تامسون (Thomson) و تامپسون (Thompson) نیز با همان لوده گری های مخصوصشان در بازی دیده می شوند. حتی در دعواها و ضربه هایی که شخصیت های بازی به یکدیگر می زنند، این موضوع رعایت شده است. طراحی شخصیت تن تن نیز بسیار خوب به نظر می رسد.

او به همان صورتی طراحی شده که در چهارمین فیلم ساخته شده از روی آن، شاهد خواهیم بود. البته باید به این موضوع هم اشاره کرد که تن تن همیشه با این شکل و شمایل شناخته شده است و سازندگان نیز از همان طرح کلاسیک برای خلق این شخصیت استفاده کرده اند. سازندگان قول این را داده اند که گیم پلی بازی بیش از 10 ساعت باشد که در محیط های مختلف سپری خواهد شد. در کنار این موضوع در این عنوان قابلیت بازی به صورت Co-Op هم قرار گرفته است. شخصیت دوم در نقش کاپیتان هادوک قرار می گیرد و در کنار تن تن مبارزه خواهد کرد. روند بازی جالب به نظر می رسد. باید در یک محیط 2D حرکت کنید، قسمت های مختلف را بررسی کنید و مبارزه های زیادی را پشت سر بگذارید و از قسمت مشخص شده خارج شوید.

این روند، بیشتر مانند بازی های کلاسیکی می ماند که در زمان هایی نه چندان دور همه آن ها را بازی کرده ایم. هر دو شخصیت اصلی بازی که بازیکنان کنترل آن ها را به دست می گیرند، دارای قدرت های خاص خود هستند. تن تن مشت های فوق العاده قوی ای دارد و هادوک نیز از قدرت بدنی بالایی برخوردار است. این دو قابلیت در طول مراحل بازی بسیار کارساز خواهند بود. شخصیت ها با همکاری یکدیگر می توانند مراحل را به پایان برسانند. با پیشرفت در بازی، مراحل سخت تر و سخت تر خواهند شد. بازی تله هایی را پیش روی بازیکنان می گذارد که خودشان در تله ای دیگر قرار دارند. همچنین معماهایی برای بازی طراحی شده که حل کردن آن ها بسیار جالب و هیجان انگیز است.


برچسب‌ها: تن تن بلاگ, تن تن, بازی تن تن, بازی سه بعدی تن تن, بازی اسرار اسب شاخدار
+ نوشته شده در  پنجشنبه یکم تیر ۱۳۹۱ساعت 18:55  توسط محمد حسین | 
با سلامی دوباره خدمت شما. این دفعه براتون لینک دانلود بازی های تن تن را گذاشتم. خیلی گشتم تا لینکشو پیدا کنم. آخر سر هم تو یک سایت بلژیکی پیداشون کردم.

در پایین توضیحاتی در مورد بازی ها داده شده است.

لینک ها هم در آخر توضیح هر بازی گذاشته شده است. لینک فایل بازی ها بسیار کم حجم است و همچنین فایل در سایت "پیکو فایل" قرار دارند.

 
  تن تن روی ماه عنوان نخستین بازی کامپیوتری بر اساس کتاب های تن تن است که توسط کمپانی Infogrames و در سال 1987 برای دستگاه هایی چون آمیگا ، کومودور ، آتاری و ... عرضه شد. هدف از این بازی ساده ، کنترل و عبور دادن موشک فضا پیما از میان اجرام آسمانی و موانع ، و سپس نشاندن آن بر سطح ماه است. در 1988 ، نسخه ای از این بازی برای PC هم عرضه شد. "دانلود"

[تصویر: 1182364862_00.jpg]

     تن تن در تبت ، عنوان دومین بازی عرضه شده توسط کمپانی Infogrames است که بر اساس کتابی به همین نام ساخته شده. این بازی ابتدا در 1994 برای PC و سپس برای سگا ، نینتندو و گیم بوی عرضه شد. "دانلود" [تصویر: tintin.gif]
     زندانیان معبد خورشید (بر اساس کتابی به همین نام) سومین بازی تن تن ارائه شده توسط Infogrames است. فضای بازی بسیار شبیه تن تن در تبت بوده ولی سه سال پس از آن (1997) برای PC عرضه شد. طی سال های بعد نسخه هایی برای سایر کنسول ها نیز به بازار آمد. "دانلود"
[تصویر: tintinpri.gif]

     داستان های پر ماجرای تن تن ، 4 سال پس از ارائه ی بازی زندانیان معبد خورشید ، یعنی در سال 2001 ، ابتدا برای PS1 و سپس برای PC عرضه شد. برتری بازی نسبت به نسخه های قبل تنوع ماجراها و انیمیشن های سه بعدی مرتبط با کتاب ، در میان مرحله ها می باشد. گرافیک سه بعدی بازی ، با توجه به تاریخ عرضه ی آن قابل قبول است ولی باعث فاصله ی فضای آن نسبت به طراحی های کتاب ها گردیده. این بازی نیز توسط کمپانی Infogrames عرضه شده است."دانلود"

 

 

[تصویر: Tin_Tin_Destination_Adventure_custom_front.jpg]


برچسب‌ها: تن تن بلاگ, تن تن, دانلود بازی های تن تن, دانلود بازی روی ماه قدم گذاشتیم, دانلود بازی تن تن در تبت, دانلود بازی ماجراهای تن تن, دانلود بازی معبد خورشید, بازی های تن تن
+ نوشته شده در  جمعه بیست و ششم خرداد ۱۳۹۱ساعت 17:51  توسط محمد حسین | 

شروع بازی


برچسب‌ها: تن تن بلاگ, تن تن, بازی آنلاین میلو
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۹۱ساعت 11:37  توسط محمد حسین | 
در این قسمت یک بازی از تن تن را قرار داده ام . در این بازی باید عکس های مشابه را با هم انتخاب کنید.

لطفا" نظر دهید.

شروع بازی


برچسب‌ها: تن تن بلاگ, تن تن, پازل, بازی تن تن آنلاین
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۹۱ساعت 11:19  توسط محمد حسین | 
 

در این قسمت یک بازی تن تن آنلاین را برای شما قرار داده ام. امیدوارم لذت ببرید.

شروع بازی 


برچسب‌ها: بازی تن تن, تن تن بلاگ, تن تن, ماجراهای تن تن
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۹۱ساعت 10:36  توسط محمد حسین | 
FacileMoyenCompliquéImpossible

                آسان                        متوسط                     سخت                    دشوار

           ۲۵ سوال                         ۲۰ سوال                 ۲۰ سوال                     ۱۰ سوال

در این قسمت من یک بازی آنلاین تن تن را جمع آوری کرده ام. در این بازی باید به پرسش هایی که از شما در مورد کتاب های تن تن  می شود پاسخ دهید.

لطفا" نظر دهید.


برچسب‌ها: تن تن بلاگ, تن تن, بازی تن تن آنلاین, بازی تن تن, دوپون, تورنسل, راستاپاپولوس
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۹۱ساعت 9:30  توسط محمد حسین | 
 
صفحه نخست
پروفایل مدیر وبلاگ
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ

نوشته های پیشین
شهریور ۱۳۹۴
مرداد ۱۳۹۴
بهمن ۱۳۹۳
دی ۱۳۹۳
آبان ۱۳۹۳
مهر ۱۳۹۳
شهریور ۱۳۹۳
مرداد ۱۳۹۳
تیر ۱۳۹۳
دی ۱۳۹۲
مهر ۱۳۹۲
تیر ۱۳۹۲
خرداد ۱۳۹۲
اردیبهشت ۱۳۹۲
فروردین ۱۳۹۲
اسفند ۱۳۹۱
دی ۱۳۹۱
آذر ۱۳۹۱
آبان ۱۳۹۱
مهر ۱۳۹۱
شهریور ۱۳۹۱
مرداد ۱۳۹۱
تیر ۱۳۹۱
خرداد ۱۳۹۱
آذر ۱۳۹۰
مهر ۱۳۹۰
شهریور ۱۳۹۰
تیر ۱۳۹۰
بهمن ۱۳۸۹
دی ۱۳۸۸
آذر ۱۳۸۸
تیر ۱۳۸۸
آرشیو موضوعی
اخبار و مقالات مرتبط با تن تن
کتاب های تن تن و میلو
گالری تصاویر تن تن
آثار سینمایی تن تن
بازی های تن تن
بایگانی مطالب
برچسب‌ها
تن تن بلاگ (94)
تن تن (72)
هرژه (15)
مجله تن تن (7)
پیوندها
تن تن و میلو
tintin free
مجله تن تن
تن تن آنلاین
مرجع تخصصی جوک
استقلال سرور پرسپولیسه
تن تن در ایران
کتاب تن تن در ایران
سرگرمی برای شما!
khafan
فروم کودکی و نوجوانی
کتاب های تن تن
وبلاگ اختصاصی هواداران تن تن
tintinesque
انجمن هواداران تن تن
وسایل نقلیه در داستان های تن تن
تهران فیلمز
تن تن80
☻☺وبلاگ دوست داران تن تن و میلو☻☺
کتاب های تن تن
دوستان تن تن
مرکز هنری چهارسوق
بهترین وبلاگ در مورد تن تن و میلو (آروین)
برترین ماشین های دنیا
سامانه افزایش بازدیده پارسیان رنک
Crow Animation
چگونه آمار وب سایت را بالا ببریم
انجمن دوستداران تن تن
صندوقچه
شرکت توسعه دهندگان پویا
یا صاحب الزمان
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM