امکانات سايت
آخرين مطالب

» ( شنبه بیست و چهارم آبان ۱۳۹۳ )
» `Herge ( پنجشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۳ )
» هنرمند تصویرگر:داستانهای مصورآشتی دهنده بچه ها باکتاب وکتابخوانی است ( سه شنبه شانزدهم دی ۱۳۹۳ )
» جشنواره کمیک استریپ 2014 ( چهارشنبه دهم دی ۱۳۹۳ )
» پروازشماره 714 ( چهارشنبه دهم دی ۱۳۹۳ )
» تن تن در آثار وحید نیک گو و بزرگمهر حسین پور ( شنبه ششم دی ۱۳۹۳ )
» کریسمس مبارک! ( جمعه پنجم دی ۱۳۹۳ )
» واتیکان : تن تن ، قهرمان کاتولیک ( یکشنبه دوم آذر ۱۳۹۳ )
» موزه هرژه ( پنجشنبه بیست و نهم آبان ۱۳۹۳ )
» آنتونی هوروویتس نوشتن فیلمنامه " تن تن 2" را به اتمام رساند! ( شنبه بیست و چهارم آبان ۱۳۹۳ )
» نمایش " جواهرات کاستافیوره " ( پنجشنبه هشتم آبان ۱۳۹۳ )
» آسمون ریسمون / از سری کتابهای قصه گو ( سه شنبه ششم آبان ۱۳۹۳ )

درباره ما


محمد حسین

ايميل : mhlachin@yahoo.com  • تاريخ ارسال : پنجشنبه یکم تیر ۱۳۹۱, 18:54
  • دسته بندي : بازی های تن تن
  • نويسنده : محمد حسین

یه سایت جالبی هست در خصوص دشنام و تکه کلام های کاپیتان که وقتی داخل سایت میشید بطور خودکار یدونه از دشنام ها و یا تکه کلام های کاپیتان رو میاره (به زبان انگلیسی) دقیقا مثل سایت های فال منتها با این فرق که چیزی که برای شما میاد یه مقدار متفاوته با فال :D

سایت دشنام های کاپیتان هادوک


برچسب‌ها: تن تن بلاگ, تن تن, دشنام های کاپیتان هادوک
  • تاريخ ارسال : جمعه بیست و ششم خرداد ۱۳۹۱, 17:51
  • دسته بندي : بازی های تن تن
  • نويسنده : محمد حسین
با سلامی دوباره خدمت شما عزیزان. این دفعه براتون لینک دانلود بازی های تن تن را گذاشتم. خیلی گشتم تا لینکشو پیدا کنم. دست اخر هم تو یه سایت فرانسوی پیداشون کردم.

 

در پایین توضیحاتی در مورد بازی ها داده شده است.

لینک ها هم در آخر توضیح هر بازی گذاشته شده است.

برای مشاهده حجم فایل ها و دانلود روی لینک ها کلیک کنید.

 

  تن تن روی ماه عنوان نخستین بازی کامپیوتری بر اساس کتاب های تن تن است که توسط کمپانی Infogrames و در سال 1987 برای دستگاه هایی چون آمیگا ، کومودور ، آتاری و ... عرضه شد. هدف از این بازی ساده ، کنترل و عبور دادن موشک فضا پیما از میان اجرام آسمانی و موانع ، و سپس نشاندن آن بر سطح ماه است. در 1988 ، نسخه ای از این بازی برای PC هم عرضه شد. "دانلود"

     تن تن در تبت ، عنوان دومین بازی عرضه شده توسط کمپانی Infogrames است که بر اساس کتابی به همین نام ساخته شده. این بازی ابتدا در 1994 برای PC و سپس برای سگا ، نینتندو و گیم بوی عرضه شد. "دانلود"
    زندانیان معبد خورشید (بر اساس کتابی به همین نام) سومین بازی تن تن ارائه شده توسط Infogrames است. فضای بازی بسیار شبیه تن تن در تبت بوده ولی سه سال پس از آن (1997) برای PC عرضه شد. طی سال های بعد نسخه هایی برای سایر کنسول ها نیز به بازار آمد. "دانلود"

     داستان های پر ماجرای تن تن ، 4 سال پس از ارائه ی بازی زندانیان معبد خورشید ، یعنی در سال 2001 ، ابتدا برای PS1 و سپس برای PC عرضه شد. برتری بازی نسبت به نسخه های قبل تنوع ماجراها و انیمیشن های سه بعدی مرتبط با کتاب ، در میان مرحله ها می باشد. گرافیک سه بعدی بازی ، با توجه به تاریخ عرضه ی آن قابل قبول است ولی باعث فاصله ی فضای آن نسبت به طراحی های کتاب ها گردیده. این بازی نیز توسط کمپانی Infogrames عرضه شده است."دانلود"

 

 

 

منبع توضیحات در مورد بازی ها : تن تن در ایران


برچسب‌ها: تن تن بلاگ, تن تن, دانلود بازی های تن تن
  • تاريخ ارسال : سه شنبه هشتم آذر ۱۳۹۰, 17:55
  • دسته بندي : بازی های تن تن
  • نويسنده : محمد حسین
  تن تن روی ماه عنوان نخستین بازی کامپیوتری بر اساس کتاب های تن تن است که توسط کمپانی Infogrames و در سال 1987 برای دستگاه هایی چون آمیگا ، کومودور ، آتاری و ... عرضه شد. هدف از این بازی ساده ، کنترل و عبور دادن موشک فضا پیما از میان اجرام آسمانی و موانع ، و سپس نشاندن آن بر سطح ماه است. در 1988 ، نسخه ای از این بازی برای PC هم عرضه شد.

[تصویر: 1182364862_00.jpg]

     تن تن در تبت ، عنوان دومین بازی عرضه شده توسط کمپانی Infogrames است که بر اساس کتابی به همین نام ساخته شده. این بازی ابتدا در 1994 برای PC و سپس برای سگا ، نینتندو و گیم بوی عرضه شد. [دانلود] [تصویر: tintin.gif]
     زندانیان معبد خورشید (بر اساس کتابی به همین نام) سومین بازی تن تن ارائه شده توسط Infogrames است. فضای بازی بسیار شبیه تن تن در تبت بوده ولی سه سال پس از آن (1997) برای PC عرضه شد. طی سال های بعد نسخه هایی برای سایر کنسول ها نیز به بازار آمد.
[تصویر: tintinpri.gif]

     داستان های پر ماجرای تن تن ، 4 سال پس از ارائه ی بازی زندانیان معبد خورشید ، یعنی در سال 2001 ، ابتدا برای PS1 و سپس برای PC عرضه شد. برتری بازی نسبت به نسخه های قبل تنوع ماجراها و انیمیشن های سه بعدی مرتبط با کتاب ، در میان مرحله ها می باشد. گرافیک سه بعدی بازی ، با توجه به تاریخ عرضه ی آن قابل قبول است ولی باعث فاصله ی فضای آن نسبت به طراحی های کتاب ها گردیده. این بازی نیز توسط کمپانی Infogrames عرضه شده است.

 

 

[تصویر: Tin_Tin_Destination_Adventure_custom_front.jpg]
                                                                                                            
برچسب‌ها: تن تن بلاگ, تن تن, بازی تن تن, دانلود بازی تن تن, روی ماه قدم گذاشتیم, جواهرات کاستافیوره, معبد خورشید